Kniha návštěv

Datum: 26.05.2013

Titulek: omluva

Vážení modeláři, musím se všem svým čitatelům moc a moc omluvit, že jsem sice slíbil příspěvky do této rubriky, ale skutek utek... Vymlouvat se nehodlám, budu se snažit to napravit.
Počasí zatím předvádí, že vládcem je příroda a hezkých dnů bylo pomálu. A tak je dobře využít každou chvilku, kdy svítí sluníčko a vítr poleví ve svém funění, k tomu slastnému poletování. Popřeji Vám, aby těch dnů přibývalo a Vy jste mohli létat!
Váš Karel

Datum: 28.01.2013

Titulek: Už zase další rok

Je to pomalu tři měsíce, co jsem psal o své návštěvě drakiády a uteklo to jako voda, Vánoce, Silvestr a zase čekáme na jaro. V novinkách jsem si přečetl o loňském jaru, ale dalo by se asi změnit datum a mohlo by se to ponechat jako stabilní šablona dění na letišti... Né, dělám si legraci, ale jsem asi jediný kdo tady něco nového občas napíše.... Nevadí mi to, budu trpělivě psát dále. Karel.

Datum: 07.10.2012

Titulek: Drakiáda v Mělníku

Přátelé, v sobotu po obědě jsem se byl podívat na drakiádu v Mělníku a byl jsem velmi potěšen, když jsem zjistil, že někteří členové aviatického spolku jsou také při TOM a dokonce pro potěchu dětí se svými modýlky zalétali. A tak si myslím, že by to byl celkem krásný závěr letošní sezony, i když asi pár hezkých dní snad ještě bude a s létáním letos konec rozhodně není.
Tak Vám přeji, aby i příští rok byl naplněn létaním, k čemuž Vám přeji mnoho krásných dní, které Vás vyženou na to Vaše letiště.
Váš věrný samodopisovatel K.Š.

Datum: 10.08.2012

Vložil: Honza

Titulek: Fotky z 5.8.2012

Fotky ze nedělního polétání ve Štětí najdete tady:

Datum: 12.06.2012

Titulek: Pozdrav z počítače

Tak přátelé(omlouvám se za to oslovení, které jsem si dovolil, přestože se neznáme, ale domnívám se, že lidé kteří fandí stejné věci jsou tak trochu přátelé), je to opravdu ostuda, že jsem k Vám již takovou dobu nevedl další ze svých monologů, a tak mi dovolte, abych to alespoň trochu napravil.
V minulých dnech jsem přemýšlel o tom, proč vlastně kromě mne do této knihy návštěv, jak v titulku je toto forum nazváno, nepřispěje nikdo jiný alespoň jednou větičkou, nebo slovíčkem. Vypadá to, že nikdo nečte mé pozdravy a mne to opravdu mrzí, vždyť nás pojí společný zájem o věc. Jasně, že nechci oprášit to dnes už zapomenuté "modeláři všech zemí spojte se", jen bych rád, aby také ostatní letci něco malinko napsali(třeba)
Slibuji, že už nebudu lamentovat, přeji Vám úspěšný rok, plný krásného poletování !!!!! K.Š.

Datum: 11.03.2012

Titulek: Už se to blíží!

Je to již delší čas co jsem naposledy přispěl do tohoto samodiskusního fóra, ale právě čas mne přinutil k dalšímu psaní. Ano, už se to nezadržitelně blíží, už hlásí hezké jarní počasí! Tak do toho! Oprášit stroje, nabít baterky a vzhůru do oblak!
Váš věrný sebečtenář K.Š.

Datum: 14.01.2012

Titulek: Tak jak letos?

Nebývá zvykem začínat otázkou, ale nedalo mi to. Stejně zde na těchto stránkách vedu monolog, takže si to mohu dovolit.
Věřím, že i letošní rok bude bohatý na modelářské zážitky, hlavně ty pěkné, kdy naše modely povezeme celé domů, kdy nám bude svítit sluníčko a dout příznivý vítr pro start i přistání... Váš věrný pisatel Karel

Datum: 24.12.2011

Vložil: K.Šťouravý

Titulek: přání k novému roku

I když se domnívám, že tyto zprávy nikdo nečte, tak bych si dovolil popřát celému Spolku hodně modelářských úspěchů, přinejmenším stejný počet startů a přistání. Tak hodně štěstí v sezoně 2012 !!! Karel.

Datum: 22.11.2011

Vložil: Karel Šťouravý

Titulek: Zase žádné novinky!!!!

Je to prima, ale chtělo by to nějaké novinky, už jsem se díval tolikrát a pořád je to stejný. Scházíte se ještě? K. Š.

Záznamy: 11 - 19 ze 19
<< 1 | 2